Dlaczego my?

PromoHouse to całkiem (nie)typowe Biuro Obrotu Nieruchomościami. Działamy głównie w powiecie kamieńskim – od Międzyzdrojów aż po Rewal. Pośredniczymy w sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości, które chętnie przyjmą pod swój dach nowych lokatorów.

Wyróżnia nas to, że przez wiele lat gromadziliśmy wiedzę i kontakty w świecie reklamy i marketingu, a zdobyte doświadczenie wspiera naszych klientów na każdym etapie współpracy. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, mieszkań nie do sprzedania, lokali tęskniących do wynajmujących, wymarzonych domów nie do znalezienia.

Odbiór kluczy. Apartament Międzyzdroje.

Nie szpanujemy fachowym słownictwem i toną zbędnych sloganów, które w zamierzeniu mają budować profesjonalny wizerunek. Zdobywamy zaufanie w inny, czyli nasz sposób. Rozmawiamy, badamy potrzeby klientów i wykorzystujemy naszą wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie wnętrza, aby robić naprawdę niesamowite rzeczy.

DZIAŁAMY KOMPLEKSOWO

Poruszymy przysłowiowe niebo i ziemię, abyś nie pożałował ani minuty z naszego wspólnego czasu. Jesteśmy licencjonowanymi pośrednikami nieruchomości, co po prostu ułatwia sprawę.

DZIAŁKI 91%
MIESZKANIA 87%
DOMY 93%
LOKALE UŻYTKOWE 83%
SPRZEDAŻ 89%
KUPNO 98%

Skutecznie, szybko i bezpiecznie

Jeśli jesteś na etapie poszukiwań takiego agenta, który działa w powiecie kamieńskim, posiada licencję pośrednika nieruchomości, przyjazne usposobienie oraz potrzebą wiedzę i zasoby, dobrze trafiłeś!

Bezpieczne transakcje - domy i mieszkania.

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

Wiemy, jak powinien wyglądać prawidłowo przeprowadzony proces sprzedaży, kupna lub wynajmu nieruchomości. Wiemy, co się dzieje na rynku.

WSPÓŁPRACA

Współpracujemy ze sprawdzonymi kancelariami notarialnymi. Współdziałamy z innymi biurami nieruchomości, co pozwala szybsze osiągnięcie celu.

PROMOCJA

Działamy w powiecie kamieńskim, w pasie od Międzyzdrojów po Rewal. Wyróżnia nas to, że przez wiele lat gromadziliśmy wiedzę i kontakty w świecie reklamy.